CERMAX działa w branży przeszło 20 lat. Od 1996 roku zajmowaliśmy się dystrybucją, wyszukując najbardziej atrakcyjne oferty producentów na całym świecie i importując wysokiej jakości donice do domu i ogrodu dla odbiorców w Polsce. Od ponad 10 lat zajmujemy się również produkcją – jesteśmy największym producentem donic z włókna szklanego w kraju, tworząc dla naszych klientów doskonałe produkty w coraz bogatszej ofercie do wyboru.

Jakość poparta doświadczeniem

Wieloletnie doświadczenie i długie lata, spędzone na doskonaleniu umiejętności, zdobywaniu wiedzy i poszerzaniu horyzontów sprawiły, że znamy naszą branżę od podszewki. Doskonale znamy technologię, dzięki czemu proces produkcji mogliśmy dopracować do perfekcji. Trzymamy rękę na pulsie, obserwując światowych liderów, wiemy więc, co się zmienia, co jest modne i jakie trendy będą rządziły kolejnymi sezonami. Świetnie znamy również polski rynek i jego potrzeby, możemy więc elastycznie dostosowywać naszą ofertę do tego, czego potrzebujecie.

Bogata oferta

Każdy z naszych wyrobów to bezkompromisowa jakość. Dbamy o to, żeby w ofercie znalazło się to, czego poszukują nasi klienci – donice z włókna szklanego, donice ceramiczne, szklane, osłonki, wyroby z metalu, wikliny czy ratanu do domu i ogrodu. Zróżnicowane parametry oferowanych produktów nadają im szczególne cechy – znamy polski klimat, oferujemy więc elementy wystroju odporne na mróz, deszcz, wiatr i zmienne warunki pogodowe.

Ogromny wybór form, kształtów, wielkości, wzorów i kolorów – każdy odcień z palety RAL lub NCS, wykończonych w macie lub połysku. Troszczymy się o to, aby kompleksowa oferta wpisywała się w dynamicznie rozwijający się rynek.

Elastyczne formy współpracy

Współpracujemy z wiodącymi sieciami marketów, hurtowniami, giełdami i centrami kwiatowymi oraz ogrodniczymi, sklepami i kwiaciarniami. Dokładamy starań, aby proces zakupowy przebiegał sprawnie i bezproblemowo. Grono doświadczonych handlowców służy radą i pomocą podczas podejmowania decyzji. Dbając o niezawodność, zamówienia dostarczamy sprawnie własnymi środkami transportu.

Premiujemy stałą współpracę, oferując atrakcyjne programy rabatowe dla stałych klientów i odbiorców hurtowych.

Zapraszamy!